Kontör Cenneti

Turkcell, Vodafone ve Avea kontörlü hatlara internet üzerinden kontör yüklemenizi sağlayan bir sistemdir.
Site üzerinden kendi numaranıza ya da dilediğiniz başka numaralara kontör yükleyebilirsiniz.
Yüklediğiniz bütün kontörlerde GSM operatörünüzün düzenlediği tüm kampanyalardan yararlanırsınız. Ayrıca Kontör Cenneti’nin üyelerine özel düzenlediği kampanyalarla her alışverişinizde kazançlı çıkarsınız.

Üye girişinin ardından kontör yükleme menüsündeki adımları takip ederek işleminizi online gerçekleştirebilirsiniz. 


Kontör Cenneti kullanıcı dostu ve gelişmiş özellikleri ile vazgeçemeyeceğiniz bir kontör noktası olacaktır.

Kontör Cenneti üyeliği ücretsizdir. Üyelik işleminde alınan bilgiler herhangi bir kurum ya da kuruluşla paylaşılmaz. Üyeliğinizle ilgili bilgilendirmeler, Kampanya duyuruları ya da şifre bilgileri kayıt sırasında belirttiğiniz E-Mail Adresinizden yapılacaktır.

Kontör Cenneti’nden yapacağınız işlemlerde güvenlik her zaman en ön plandadır.

Müşteri hizmetlerimiz üyelerimize her konuda destek vermektedir. Müşteri hizmetlerimize 0282 727 30 60 numaralı telefondan, veya sitede bulunan Destek Hattı bölümünden ya da iletişim menüsünden ulaşabilir, tüm soru ve isteklerinizi iletebilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz hafta içi 08:30 – 24:00, hafta sonu 09:00 – 22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Hedefimiz hızlı ve kaliteli satış için yenilikleri sürekli takip ederken, müşterilere beklentilerinin üzerinde hizmet sunmak. Biliyoruz ki dünyada kazançlar ve fırsatlar için teknolojik gelişime uyum sağlamak gerekmektedir.

Oluşturduğumuz vizyon, misyon ve kurumsal değerler ışığında uğraş verdiğimiz sektörde hizmet ve ürün kalitemizi ölçülebilir ve sürdürülebilir kılmayı amaçlıyoruz.

Copyright 2008 www.kontorcenneti.net